Úvod  » novinky  » archiv 2010


Archiv 2010

Ultrazvukové vyšetření

27.12.2010


Dnes Sherrylka absolvovala ultrazvukové vyšetření, které prokázalo její březost, takže radostná událost v naší rodině by měla nastat přibližně 5.února. Sherrylka si svojí gravidity zatím užívá, je se mnou v neustálém kontaktu a je velmi spokojená. Vážní zájemci o štěňátko jsou vítáni a mohou mě kontaktovat kdykoliv.


PF 2011

PF 2011

18.12.2010


Všem návštěvníkům našich stránek přejeme krásné, klidné vánoční svátky a do dalšího roku především pevné zdraví, životní optimismus, který si nechte udržovat svými čtyřnohými přáteli.


Štěňátka

06.12.2010


Kdo má vážný zájem o štěňátko z tohoto skvělého spojení a kdo mu poskytne láskyplný domov, dostatek pohybu a pozornosti, může mě již nyní kontaktovat!! Získáte určitě nového člena rodiny, bez kterého si později nedokážete život představit.


Krytí

05.12.2010


Můj plán s výletem do Rakouska překazilo Sherrylčino hárání, takže v den výstavy jsme vyrazily za ženichem Noor Twigle do Brna. Krytí proběhlo bez komplikací a teď už budeme netrpělivě očekávat další vývoj. Noor je skvělý pes jak po stránce exteriéru/výstavně nejúspěšnější pes u nás/, tak po stránce pracovní. I Sherryl patří mezi fenami ke špičce. Oba mají za sebou úspěšně složené všestranné zkoušky!! A jejich skvělé povahy se nedají ani popsat, takže se je nač těšit!!


Hon na kachny

27.11.2010


Podzimní víkendy bývají v myslivosti ve znamení společných lovů. I já jsem se zúčastnila honů na kachny s Garsem a i přes mrazivé počasí s chutí nosil kachny z vody.Sherrylka zůstala doma, chystá se totiž na výstavu do rakouského Welsu, která se koná 5.12.


Memoriál Josefa Venhody v Třebíči

Memoriál Josefa Venhody v Třebíči

25.10.2010


Tento víkend jsme měly holčičí jízdu já, kamarádka Irenka a Sherrylka, zúčastnily jsme se Memoriálu Josefa Venhody v Třebíči. Počasí nám naštěstí přálo, takže to byly dva dny strávené v krásné přírodě Českomoravské vysočiny. Přijeli nám také fandit naši přátelé Ing.Matiášová a Ing.Zemánek, kteří nám dělali velmi příjemnou společnost. Sherrylka absolvovala všestranné zkoušky v I.ceně a získala CACT a její práce byla vyhodnocena jako nejlepší v poli!!! Tak jsme úspěšně zakončily zkouškové období, teď máme v plánu účastnit se honů a v praxi použít naučené dovednosti.


Cvičení

Cvičení

19.09.2010


Přihlásila jsem Sherryl na všestranné zkoušky, takže nezahálíme a pilně cvičíme. Nanašich vycházkách se ale kromě výcviku kocháme krásami přírody a vše dokumentujeme.


Náš výlet na Slovensko

30.08.2010


Od 19.8. do 22.8. jsme strávili s našimi přáteli Janekovými v Šamoríně a zúčastnili jsme se klubové  a mezinárodní výstavy.Po oba dny jsme měli se Sherrylkou úspěch,v pátek získala CAC a v neděli vyběhala dokonce BOB! Pro nás všechny to byl velmi příjemný víkend,ještě jednou moc děkujeme Janekovým!


Nové internetové stránky

Nové internetové stránky

25.08.2010


Spustili jsme pro Vás nové internetové stránky na nichž Vám předstvujeme naši chovatelskou stanici Idol Bohemia.
Chovatelská stanice IDOL BOHEMIA
MUDr. Ilona Doležalová

Hluboká u Borovan
Mobil: +420 775 110 122
E-mail: ilona.dolezalova@seznam.cz
https://www.high-endrolex.com/33


© 2010-2016     IDOL BOHEMIA | www.welsspringrspanel.cz