Úvod  » novinky  » archiv 2013-2015


Archiv 2013-2015

Rok 2015- shrnutí

Rok 2015- shrnutí

27.12.2015


Rok 2015 se odehrával v podobném duchu, Beretka se na základě výstavních úspěchů stala Českým šampionem, Klubovým šampionem a splnila podmínky pro udělení C.I.E. a C.I.B.
Co se týče pracovní stránky, postupně dozrávala a slavila úspěchy na zkouškách z výkonu. Za tropických veder absolvovala LZ a obě zkoušky Poháru Světa myslivosti. Na Poháru Světa myslivosti po oba dny získala titul CACT. Byl to obrovský úspěch a ohromná radost!!!
Završením pracovního roku byla naše účast na MVKZ v Horních Kněžekladech, kde Beretka pracovala velmi spolehlivě a absolvovala tyto dvoudenní náročné zkoušky v I. ceně s titulem CACT!!! Celkově obsadila 4. místo


Klidné Vánoce a mnoho zdraví a štěstí v příštím roce

Klidné Vánoce a mnoho zdraví a štěstí v příštím roce

24.12.2015Rok 2014 - shrnutí

Rok 2014 - shrnutí

27.12.2014


Během roku 2014 jsem s Beretkou absolvovala několik výstav, na kterých byla velmi úspěšná a získala mnoho krásných posudků a ocenění od rozhodčích, jejichž názoru si velmi vážím.
Naší hlavní náplní byl lovecký výcvik. Beretka je velmi chuťová fenka, je nesmírně bystrá a brzy chápe, co po ní vyžaduji. Během léta a podzimu úspěšně absolvovala PZ, SZVP a BZ, výsledky byly nádherné, viz soudcovské tabulky.


Víkend ve znamení výstav

Víkend ve znamení výstav

11.05.2014


V sobotu se konala v Humpolci Klubová výstava KCHLS. Naše plemeno posuzoval srbský rozhodčí Mr. Piljevič Dusko, který kromě pečlivého posuzování předvedl i show a byla radost sledovat jeho práci v kruhu. Beretka od něj získala nádherný posudek a titul CAC. Naší CHS výborně reprezentoval i Petr Václavík s Alfem, který ve velmi silné konkurenci získal rovněž titul CAC. Petrovi moc blahopřejeme a děkujeme za vzornou péči o Alfa a reprezentaci naší CHS.
V neděli se konala speciální výstava, při které posuzovala polská rozhodčí V.M. Soleckyj-Szpunar. I přes nepřízeň počasí se pečlivě věnovala každému jednotlivci a opět dávala rozsáhlé posudky. Beretka opět získala titul CAC. Po absolvování těchto výstav splnila všechny podmínky pro uchovnění a stala se chovnou fenou. Byl to tedy velmi úspěšný víkend.


Začátek výstavní sezony 2014

Začátek výstavní sezony 2014

03.03.2014


Po velmi dlouhé odmlce konečně aktualizuji naše stránky, nějak se mi nedostávalo času, abych tak učinila dřív. Bylo to díky tomu, že druhá polovina loňského roku byla  plná událostí, akcí a aktivit a na to, abych usedla k PC, opravdu nezbýval čas. Tak snad se letos polepším a budu o nás dávat vědět častěji.

Letošní výstavní sezonu jsme zahájili účastí na DUOCACIB Brno a Beruška slavila obrovský úspěch. První den výstavy, která byla nominační na Crufts, získala V1, CAC, CACIB a BOB!!! I druhý den se jí velmi dařilo a vyběhala ve výstavním kruhu V1, CAC, res. CACIB. Tak jsme strávili velmi příjemný víkend v Brně, který byl navíc korunován takovýmto úspěchem.
Chovatelská stanice IDOL BOHEMIA
MUDr. Ilona Doležalová

Hluboká u Borovan
Mobil: +420 775 110 122
E-mail: ilona.dolezalova@seznam.cz
https://www.high-endrolex.com/33


© 2010-2016     IDOL BOHEMIA | www.welsspringrspanel.cz